Fotograf weselny Kalisz

Jaki powinien być fotograf na wesele w Kaliszu?

Czy fotograf weselny w Kaliszu ma dużo pracy podczas ceremonii ślubnej? Na jakie etapy możemy podzielić ten dzień. Co wtedy fotografujemy, o której zaczynamy naszą pracę w ten dzień i o której kończymy? To wszystko zależy od ustaleń jakie mamy z parą młodą, ale jest kilka spraw o których należy pamiętać.

Fotografowie weselni zaczynają swoją pracę od przygotowań jeżeli takowe są w umowie. Wtedy należy wyznaczyć takie miejsce, może to być pobliska restauracja, hotel, pałac albo po prostu mieszkanie i staramy się sfotografować sukienkę panny młodej, bukiet kwiatów,welon, buty i oczywiście pannę młodą. Nie zapominamy o kreatywnych ujęciach, gdyż detale są zawsze mile widziane. Fajnie jeżeli jest ktoś z parą młodą i pomaga np. w zakładaniu sukienki.

Fotograf nie zapomina także o panu młodym buty, czy zawiązywanie krawata, spinki itp. Jeżeli nowożeńcy maja życzenie sfotografowania błogosławieństwa przez rodziców to fotograf weselny powinien takowe momenty uwiecznić. Następnym etapem pracy jest oczywiście kościół. W kościołach wyznaniowych jest nieco inaczej i najpierw odwiedza się urząd stanu cywilnego, a dopiero później kościół.

Wtedy nie zapominamy aby uwiecznić takie momenty jak wejście do kościoła czy urzędu, przysięgę małżeńską oraz zakładanie obrączek. Później wzniesienie toastu,kilka ujęć z rodziną oraz wyjście. Pary młode często wynajmują elegancki samochód, fajnie go sfotografować! Ostatni etap to sala weselna. Fotografujemy pierwszy taniec, krojenie torta, oczepiny i konkursy jeżeli są takie przewidziane. Bawiący się goście to dobry „kąsek” dla fotografa weselnego w Kaliszu.Cała impreza dla nas jako fotografów powinna się zakończyć o godzinie 1.00.