Fotograf na wesele Kalisz

Wiemy jaki powinien być dobry fotograf na wesele

Jak zostać fotografem na wesele? Moje pierwsze zlecenie w Kaliszu🙂
Jak i kiedy zacząć, czy to już odpowiedni czas? Jakie szkolenie powinienem wykupić i wreszcie czy moje umiejętności są wystarczające żeby podjąć się tego karkołomnego zadania. W pracy fotografa ślubnego nie wystarczy podstawowa wiedza techniczna. Tak naprawdę musimy się skupić na trzech aspektach tej dziedziny, a mianowicie na aspekcie technicznym, artystycznym oraz biznesowym.

Ale wracając do tematu jak zdobyć moje pierwsze zlecenie fotografa ślubnego to polecam kilka możliwości, a mianowicie porozmawiać z osoba doświadczoną w tym fachu czyli zapytać o możliwość pracy jako drugi fotograf. Uwierzcie mi, to dobry sposób na zdobycie kilku ciekawych fotek do swojego portfolio, a przy okazji zdobędziecie bezcenne doświadczenie.

Kwestie późniejszej publikacji zdjęć na pewno będziecie musieli sobie uzgodnić z głównym fotografem na wesele w Kaliszu. Kolejnym sposobem będzie na pewno dopytanie kogoś w rodzinie, wśród przyjaciół, czy znajomych czy akurat w najbliższym czasie zamierzają się pobrać, a Ty wtedy zaproponujesz im zrealizowanie sesji zdjęciowej i wystąpisz wtedy w roli głównej jako fotograf ślubny.

To już coś, pierwsze koty za płoty, teraz może być już tylko lepiej. Jest jeszcze jeden sposób o którym raczej się nie piszę i raczej z tego co wiem nigdzie o nim nie przeczytacie. Słyszałem o początkujących fotografach ślubnych którzy zaczynając swoją przygodę wynajmowali parę profesjonalnych modeli, oczywiście to kosztuje ale przecież nie możemy zapomnieć że to nasz początek i kierować się zasadą że zbierzesz to co sam posiejesz. Zdecyduj sam który sposób Ci najbardziej odpowiada.